MİTİNGİN VE KONGRENİN SAATİ DEĞİŞTİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MİTİNGİN VE KONGRENİN SAATİ DEĞİŞTİ

Bu haber 29 Aralık 2017 - 13:26 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak 31 Aralık Pazar günü saat 15:00’da yapılması planlanan AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin saat 13:00’a alındığı bildirildi. Ayrıca miting ve kongrenin yapılacağı salonda süsleme çalışmalarının da tamamlandığı belirtildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 31 Aralık Pazar Günü Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin saatinde değişiklik yapıldı.

15:00’da yapılması planlanan kongrenin saat 13:00’a alındığı bildirildi.

Bolu İl Kongresi iptal edildi

Öte yandan, Bolu’da saat 17:00’da yapılacak AK Parti Bolu 6. Olağan İl Kongresi’nin yeni adayların çıkmasından dolayı iptal edildiği ve Erdoğan’ın Bolu programının ileri bir tarihe alındığı açıklandı.

Bolu İl Kongresi için Erdoğan’ın adayları yakın markaj altına alacağı ve yapılan değerlendirmelerin ardından kararını vereceği öğrenildi.

Ayrıca Bolu’da yapılacak kongrenin iptal olmasından nedeniyle Erdoğan’ın Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret edeceği daha sonra ise kongre ve miting alanına geçeceği öğrenildi.

Hazırlıklar tamamlandı

Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü kongre alanında çalışmalar tamamlandı. Çevre düzeni ve temizlik çalışmalarının ardından kapalı spor salonunda yapılan tadilatlar sonrasında AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla salonda süsleme çalışmalarının da tamamlandığını açıkladı.