MOBİLYA ATÖLYESİNDE YANGIN ÇIKTI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MOBİLYA ATÖLYESİNDE YANGIN ÇIKTI

Bu haber 21 Kasım 2019 - 17:40 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

whatsapp-hatti

Merkeze bağlı Kiremitocağı Mahallesi’nde bulunan bir mobilya atölyesinde yangın çıktı. Atölyenin çatı katında başlayan ve hızla yayılan yangın, itfaiye ekiplerinin yarım saatlik çalışmasıyla kontrol altına alındı.

Düzce merkeze bağlı Kiremitocağı Mahallesi’nde yangın paniği yaşandı. Mahallede bulunan Kemal Yılmaz’a ait mobilya atölyesinin çatı katında iddiaya göre soba bacası kaynaklı yangın çıktı.

İşçilerin atölyede olduğu anlarda başlayan ve hızla çatıya yayılan yangının fark edilmesi üzerine itfaiyeden yardım istendi.

İhbar üzerine bölgeye itfaiye araçları ve olası dumandan etkilenme ya da yaralanma vakalarına karşı ambulans sevk edildi.

Çatının ahşap olması nedeniyle geniş bir alana yayılan yangına arka merdivenden çıkarak müdahale eden ekipler uzun süre alevleri kontrol altına almaya çalıştı.

Atölyeden alevlerin yükseldiğini görerek bölgeye koşan çevre sakinleri meraklı gözlerle söndürme çalışmalarını izledi.

İtfaiye erlerinin yoğun müdahalesi sonucu yarım saatte kontrol altına alınan yangın sonrası atölyede soğutma çalışması yapıldı.

Son olarak yangının çıktığı atölye etrafına park edilen araçları Polis ekipleri güvenlik açısından çekiciler ile olay yerinden uzaklaştırdı.