Müge Anlı'dan sosyal yardım projesine büyük destek | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Müge Anlı’dan sosyal yardım projesine büyük destek

Bu haber 25 Eylül 2019 - 17:14 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

Televizyon programlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından olan ”Müge Anlı ile tatlı sert” programının sunucusu, tecrübeli televizyoncu Müge Anlı, Kızılay’ın sosyal yardım projelerine destek olmaya devam ediyor.

Türk Kızılayı’nın  çeşitli yurt, pansiyon ve benzeri ihtiyaçlarını, programından SMS’le katılım çağrıları yaparak karşılayan Müge Anlı, son olarak Erzurum ve Gaziantep’te iki sosyal hizmet binası için canlı yayınlanan programından SMS ile destek istedi. 

Çokça izlenen programın bağış çağrılarına kayıtsız kalmayan vatandaşlar SMS ile mesaj atarak sosyal projeye katkı verdiler. 

Öteden beri çok sayıda benzer projenin hayata geçmesinde yoğun çabalar içinde olan Müge Anlı’nın destek verdiği Erzurum ve Gaziantep sosyal hizmetler binaları ile ilgili olarak, kendisini bilgilendiren isimlerden biri ise, Kızılay’ın Ankara’daki Genel Merkezinde yönetici olan Akçakocalı Suat Çakmak oldu. 

Kızılay’ın inşaat ve bağış biriminden yöneticileriyle birlikte ATV’nin İstanbul stüdyolarına giden Çakmak, sosyal projelerle ilgili olarak Müge Anlı’yı bilgilendirdi. 

Anlı’nın Gaziantep’teki bina açılışına katılmayı istediği toplantıda, benzer yeni projelerle ilgili destek sözleri de alındı.