MUHARREM İNCE AKÇAKOCA'DA | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MUHARREM İNCE AKÇAKOCA’DA

Bu haber 21 Mayıs 2018 - 20:38 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Zonguldak mitingi dönüşünde uğradığı Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yüzlerce kişi tarafından karşılandı.

Şehir meydanına girene dek sık sık otobüsünün önü kesilerek tezahüratta bulunulan İnce, vatandaşları yarın yapacağı mitinge davet etti.

Akçakoca Cumhuriyet meydanına otobüsün girmesiyle yüzlerce kişi sloganlar atarak otobüsün önüne yığıldı ve hareketini engelledi.

Alana tam yerleşmeden otobüsün kapılarının açılmasını isteyen İnce buradan hitap ettiği coşkulu kalabalığa, “ayrı gayrı, sağ sol yok. Önce milli bütünlüğü ve kardeşliği sağlayacağız. İçerde bir bütün olduktan sonra Avrupa’ya kafa tutacağız. Ben sadece CHP’lilerin değil Ak Partililerin de, diğer partililerin de; 80 milyonun cumhurbaşkanı olacağım” dedi.

Yarın  saat 14.00’te Düzce Anıtpark’ta yapacağı mitinge herkesin katılmasını isteyen Muharrem İnce “Orada bölgesel ve ülke sorunlarına yönelik, sizlerin dertlerinin çözümüne yönelik açıklamalarda bulunacağım. Allah’a emanet olun” dedi ve geceyi geçireceği Düzceye hareket etti.