NEDİM İŞGÖREN BİR KEZ DAHA BAŞKAN SEÇİLDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

NEDİM İŞGÖREN BİR KEZ DAHA BAŞKAN SEÇİLDİ

Bu haber 20 Ocak 2018 - 14:49 'de eklendi ve 158 kez görüntülendi.

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri yapıldı. Tek liste ile girilen seçimlerde Nedim İşgören yeniden başkanlığa seçildi.

Saat 12.30’da Belediye nikah salonunda başlayan genel kurula, Düzce İGM Başkanı Dursun Çakır, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ertan Taşlı, DEMSO Başkanı Murat Geçici, ATSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, ilçenin diğer oda başkanları Gürol Sarı ve Hikmet Sarıoğlu katıldı.

Siyasi Partilerden ise CHP İlçe Ömer Başar, MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, İyi Parti İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum yönetim kurulu üyeleri ile birlikte genel kurula katılırken, Ak Parti ise başkan Dergah Akça’nın eksikliğinde yönetim kurulu üyeleri ile kongre salonunda yerini aldı. 

Divan kurulu teşekkülünden sonra gündem maddelerine geçildi. DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı’nın başkanlık ettiği Divan, genel kurulu bir dakikalık saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal marşı ile başlattı.

Geçmiş dönem yönetim ve denetim kurulu raporları ile faaliyet raporları okunarak oylamaya sunuldu. Raporlar oy birliğiyle ibra edildi.

Geçmiş dönemde Oda yönetiminde yer alan bazı isimlere plaket takdim edildi.

Daha sonra Oda Başkanı Nedim İşgören bir konuşma yaptı. Konuklara yönelik hoşgeldiniz sözleriyle başlayan konuşmasında, önceliklerinin esnafların menfaati olduğunu belirten İşgören, işlerini yaparken sosyal bilinç, çevre bilinci ve toplum bilincini gözardı etmeden yaptıklarını söyledi. 

İşgören’in konuşmasının ardından seçimlere geçildi. Tek aday ve tek liste ile girilen seçimlerde yapılan oylamalar sonucunda, yeni yönetim kurulu listesi şu şekilde oluştu. 

Başkan … Nedim İşgören

Yönetim kurulu üyeleri…

Yunus Güner

Cengiz Yemenici

Mustafa Doğan

Hakan Öztaş

Orhan Büyük

Selim Tuzcuoğlu

 

Denetim kurulu üyeleri…

M. Lütfü Ceyhan 

Mert Oktay

Eray Muhammet Ustabaş