NEDİM İŞGÖREN'DEN GENEL KURUL AÇIKLAMASI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

NEDİM İŞGÖREN’DEN GENEL KURUL AÇIKLAMASI

Bu haber 18 Ocak 2018 - 11:09 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nedim İşgören, bir haber sitesine açıklama yapan ve açıklamalarında 20 Ocak’ta yapılacak genel kurul öncesinde Oda yönetimine yönelik iddialarda bulunan esnafların iddialarına karşı bir açıklama yaptı.

İşgören yaptığı açıklamada, genel kurul çalışmalarının Oda yönetimi tarafından kanuni mevzuata uygun olarak gerçekleştiğini söyledi. 

İşgören’in yaptığı açıklamanın tam metni şu şekilde…

AKÇAKOCA ESNAF ve SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIĞINDAN DUYURU:
Odamız adına yapılan asılsız haberlerle ilgili olarak Kanunen zorunlu olarak 4 yıl arayla yapılması gereken Olağan Genel Kurullar Ocak-Şubat-Mart aylarında yapılmaktadır. Üst kuruluşumuz olan Düzce Esnaf ve Sanatlar Odaları Birliğinden gelen Genelgeye istinaden bizim Odamızın seçim tarihi Ocak ayı olarak belirlenmiştir. Her şey kanuna uygun olarak yapılmaktadır. Gazete ilanı verilmiş,İlçe Seçim Kuruluna başvuru yapılmış,davetiyeler hazırlanmıştır. Bazı basın mensupları tarafından Odamız adına yapılan haberler asılsız ve gerçeği yansıtmamaktadır. Esnafımıza gerekli duyurular Gazete ve Belediye tarafından ilan edilmiştir.Adımıza yapılan bu çirkin haber hiç bir şekilde kabul edilemez.Saygılarımızla…
AKÇAKOCA ESNAF ve SAN.ODASI BAŞKANI
NEDİM İŞGÖREN