NUMAN ÇABUK VE "GENİŞ AİLESİ" TEMPOYU YÜKSELTTİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

NUMAN ÇABUK VE ”GENİŞ AİLESİ” TEMPOYU YÜKSELTTİ

Bu haber 20 Haziran 2018 - 10:37 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

Ak Parti Düzce milletvekili adayı Dr. Numan Çabuk ve Ak parti heyeti, belirlenen bir program dahilinde Akçakoca kahvehanelerini dolaşarak burada vatandaşlarla sohbet ediyor, destek istiyor. 

Numan Çabuk’un kahvehane ziyaretlerinde kendisine eşi ve kayınbabası refakat ederken, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ve parti yöneticilerinden oluşan ”geniş ailesi” de kendisine eşlik ediyor. 

Gidilen her kahvehane ziyaretinde vatandaşların sevgi dolu sözleriyle karşınan milletvekili adayı Numan Çabuk, başta Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak parti milletvekili adaylarına ve kendisine destek istiyor. 

Ziyaret gerçekleştirilen her işletmede beklenenin üzerinde bir kalabalık tarafından karşılanan Ak heyet adına kimi zaman İlçe Başkanı Akça kimi zaman da Belediye Başkanı Yemenici hem halkı dinliyor hem de destek konuşmaları yapıyor. 

Dr Numan Çabuk’un seçim çalışmalarında diğer adaylarda pek rastlanılmayan bir özellik de dikkatlerden kaçmıyor. Çabuk’un eşi ve kayınpederi tüm programlarda kendisine eşlik ederken, dayanışma halindeki aile tablosu vatandaştan övgü alıyor.