O, cebinden yaptırdı… Yeni bir isme ihtiyaç var | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

O, cebinden yaptırdı… Yeni bir isme ihtiyaç var

Bu haber 11 Şubat 2020 - 14:23 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

whatsapp-hatti

Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, geçtiğimiz yıllarda kendi imkanlarıyla liman içinin bozuk bir bölgesine beton döktürmüş, yaptırdığı hizmet ile Akçakoca halkının gönlünde bir kez daha taht kurmuştu. 

Şu günlerde Akçakoca Balıkçı Barınağını gezen herkesin dikkatini çeken şey, liman içinde genişçe bir alanda zeminde çökme ve kırılmaların olduğu ve bu alanlara yeniden beton dökülerek düzeltilmesi ihtiyacı.

2017 yılında Özensel İnşaat firmasının 8 çalışanıyla birlikte 2 mikser beton döktürterek liman içindeki bozuk gezi yolunu güzelleştiren Başkan Özensel’e, Akçakoca halkı da teşekkürlerini iletmişti.

Bu günlerde liman içinin oldukça kötü görünümlü zeminini düzeltmek için ikinci bir Mustafa Özensel’e ihtiyaç var.

Yaz dönemi gelmeden liman içine birkaç mikser beton döktürüp, birkaç elemanla düzeltme yaptıracak hayırsever iş insanlarının bu kötü görüntüyü ortadan kaldırması için, içinde bulunduğumuz günler oldukça müsait.

Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş’la irtibat kurarak bu çalışmayı üstlenecek olan hayırseverlerimiz, hem balıkçı esnaflarımızın hem de ilçe halkımız ve liman bölgesinde geziye çıkmayı alışkanlık edinmiş konuklarımızın takdirine mazhar olacak.