Öğretmenler Gönüllerince Eğlendi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Öğretmenler Gönüllerince Eğlendi

Bu haber 25 Kasım 2017 - 11:31 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Akçakoca’da bir dizi etkinlikle kutlanırken, günün sonunda eğitimciler, bir restoranda bir araya gelerek gönüllerince eğlendiler.

Akçakoca Eğitim Sen sendikasının düzenlediği dayanışma yemeğine, CHP ilçe yönetimi, ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) ilçe yönetimi, Eğitim Sen Düzce temsilciliği, Eğitim İş sendikası Akçakoca temsilciliği, Akçakoca Rotary Kulübü yönetimi, Akçakoca Briç ve Satranç Kulübü temsilcileri ve önceki belediye başkanı Fikret Albayrak katılırken, CHP’nin 9 Aralık’ta yapacağı ilçe kongresinde başkan adayı olan Ömer Başar ve arkadaşları da geceye katılan isimlerdi.

Programda, henüz emekli olmuş eğitimcilerden Ali Kulak, İsa Çetinbaş ve Birol Lokum’a plaket ve çiçekler takdim edilirken, gönüllerince bir gece geçiren öğretmenler, gece boyunca türküler söyleyip oyunlar oynadılar.

Geceyi organize eden Eğitim Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Aygüler, gecede yaptığı bir konuşmada tüm katılımcılara teşekkür eden bir konuşma yaparken, emekli öğretmenlerin de plaketlerini alırken duygulu oldukları dikkatlerden kaçmadı.

Akçakoca Rotary kulübü tarafından emekli öğretmenlerin resimlerinin üzerinde yar aldığı bir yaşta da Ali Kulak tarafından kesilerek pasta konuklara ikram edildi.

Eğitim emekçilerinin eğlence programı gece geç saatlere kadar sürdü.