OKAN YANMAZ VE MHP HEYETİNDEN BELEDİYE ZİYARETİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

OKAN YANMAZ VE MHP HEYETİNDEN BELEDİYE ZİYARETİ

Bu haber 20 Aralık 2018 - 13:26 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

MHP’nin Akçakoca belediye başkan adayı Okan Yanmaz, MHP ilçe teşkilatı ile birlikte Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye bir ziyaret gerçekleştirdi.

Saat 10.00’da gerçekleşen ziyarete, MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Belediye Meclisi’nin MHP’li üyesi Yüksel Yılmaz, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz ve ilçe yönetiminden bazı isimler katıldı.

Ziyaret sırasında Okan Yanmaz, Başkan Yemenici’ye görevi süresince ve seçim dönemlerinde yürüteceği çalışmalarında başarı temennilerini iletti.

Yanmaz, ziyaret sebeplerini ise belediyenin kurum amirliklerini dolaşarak personele kolaylıklar dilemek olduğunu söyledi.

Başkan Cüneyt Yemenici de ziyaret nedeniyle konuklara teşekkür etti. Yemenici,  Cumhur İttifakı’nın seçimlerde tüm ülkede hayırlı sonuçlar almasını temenni ettiğini söyledi.

Yemenici ayrıca, Yanmaz ve MHP heyetinin tüm personel ile gerek belediye binasında gerekse de başka yerlerde görüşebileceklerini, projelerini anlatabileceklerini, bu konuda kendilerinin gereken desteği her zaman vereceklerini söyledi.

Çay eşliğinde yapılan sohbetin tamamlanmasının ardından MHP heyeti, belediyenin tüm birimlerini dolaşarak çalışanlara kolaylıklar diledi.

MHP heyetinde yer alan kadın yöneticiler de personele çiçek takdim ettiler.   

.