ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ

Bu haber 24 Kasım 2017 - 17:51 'de eklendi ve 74 kez görüntülendi.

Ağa Mahallesi’nde iddiaya göre; 17 yaşındaki bir gençten bıçaklı tehditle para almaya çalışan şahıs, mahalle halkı tarafından öldüresiye dövüldü. Sokak ortasında tekme-tokat dayak yiyen ve kanlar içerisinde kalarak hastaneye kaldırılan Sercan A.’nın henüz bir kaç gün önce cezaevinden çıktığı ileri sürüldü.

0 Ağa Mahallesi’nde tehditle bir gençten para almaya kalkışan şahsa meydan dayağı… İddiaya göre olay şöyle gelişti: “Bir süre önce cezaevinden çıkan Sercan A., akşam üzeri yolda karşılaştığı bir gençten bıçak çekerek para istedi. Yaşanan bıçaklı tehdite şahit olan mahalleli Sercan A.’ya saldırdı.

Bir grup vatandaş tarafından sokak ortasında tekme-tokat dövülen Sercan A. kanlar içerisinde kaldı.” “Haraç almaya kalkıştı” iddiasıyla öldüresiye dövülen şahıs, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesi Acili’ne kaldırılırken, polis yaşanan olayla ilgili soruşturma başlattı. Mahallenin linç etmek istediği Sercan A.’nın bir süre önce cezaevinden çıktığı ileri sürüldü.