ÖLEN EŞİNİN MEZARINDAN DÖNERKEN KAZA YAPTI : 2 ÖLÜ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

ÖLEN EŞİNİN MEZARINDAN DÖNERKEN KAZA YAPTI : 2 ÖLÜ

Bu haber 20 Ağustos 2018 - 11:35 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Sakarya’da iki aracın kaza yapması sonucunda 2 kişi yaşamını yitirdi.  Akçakocalı Hatice Bıçakçı ve kızı Zeynep Yapan korkunç kazada can verdi.

Sakarya’da iki otomobilin çarpışması sonucu 2 kişi yaşamını yitirdi. Ölen eşinin mezar ziyaretinden dönerken kaza yapan aileden bir kişi hayatını kaybetti.

2 ÖLÜ 7 YARALI

Sakarya Adapazarı’nda kavşakta 2 otomobilin çarpışması sonucu Akçakoca’nın Nazımbey köyü Kozluk’tan Hatice Bıçakçı yaşamını yitirirken, Hanife Kumaş(62), Emin Kumaş(62), Kaan Kumaş(18), Şerife Kumaş(51), bebek Yağız Kerem Kumaş, Mürvet Bıçakçı, Mustafa Bıçakçı ve Zeynep Yapan yaralandı. 

Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde memur olan Zeynep Yapan, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

EŞİNİN MEZARINI ZİYARETTEN DÖNÜYORDU

Zeynep Yapan’ın kazada ölen annesi, babası ve kız kardeşi ile birlikte 1,5 yıl önce 51 yaşındayken kolon kanserinden ölen eşi Halit Yapan’ın Emirdağ Mezarlığı’ndaki mezarını ziyaret ettiği, ailenin ziyaret çıkışı mezarlık önündeki kavşakta kaza geçirdikleri ortaya çıktı.

Akçakocalı Hatice Bıçakçı ve Zeynep Yapan’ın cenazeleri bugün öğle namazı sonrasında Erenler’de (Sakarya) defnedilecek.