Osmaniye Mahallesinde Yangın | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Osmaniye Mahallesinde Yangın

Bu haber 30 Nisan 2017 - 12:26 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

Osmaniye mahallesinde meydana gelen bir yangın sonucunda bir daire kullanılamaz hale gelirken, yangından etkilenen hane halkı ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Yangın sonrası olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına anında müdahale ederken, bazı itfaiye erleri evde küçük çocuk bulunması ihtimaline karşı gaz maskeleriyle her tarafı didik didik aradı.

Sabah saat 09.30 sularında meydana gelen yangının patlayan televizyon yüzünden meydana geldiği ileri sürüldü.

Evde kiracı olarak oturan Gökhan Demirdöğer ailesinin ev eşyaları da yangının söndürülmesinin ardından tamamen kullanılamaz hale geldi.

Yangını ilk fark eden babaanne Maynur Demirdöğer, olayın şokunu bir süre atlatamazken, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yangının patlayan televizyon sonrası başladığını söyledi.

Evde toplam 5 kişinin yaşadığını ifade eden Demirdöğer, yangın başlar başlamaz bağırdığını ve torununu kucağına alarak kendini dışarıya attığını söyledi.

Daha sonra tüm ev halkının yangın fazla büyümeden evden dışarı çıktıklarını söyleyen babaanne Maynur Demirdöğer, evin birden alev aldığını ve kısa sürede tamamen yandığını sözlerine ekledi.