Otomobil Köpeği Ezdi!.. Sahibi Fenalık Geçirdi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Otomobil Köpeği Ezdi!.. Sahibi Fenalık Geçirdi

Bu haber 07 Ağustos 2017 - 12:32 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

Akçakoca Çuhallı caddesinde otomobilin çarptığı köpeğini gören kadın Müjgan Erdoğan fenalık geçirdi. Erdoğan ambulans yardımıyla hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, Akçakoca’nın çuhallı plajında ” Telve” ismini verdiği köpeğiyle plajda güneşlenen Müjgan Erdoğan’ın, bir an için dikkati dağılınca köpeği elinden kaçarak yola atladı.

Yola çıkan köpeğe otomobil çarptı. Hemen kaza yerine gelen Erdoğan köpeğinin öldüğünü fark edince fenalık geçirerek bayıldı.

Çevredeki vatandaşlar tarafından sakinleştirmeye çalışan Erdoğan, 112 acil servis ekiplerince Akçakoca Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olaya tanık olan Zeki Arslan, gazetemize yaptığı açıklamada, Erdoğan’ın bir öğretmen olduğunu ve devamlı plaja geldiğini, köpeğini de çok sevdiğini söyledi.

Köpeğini de bu gün plaja getirdiğini ifade eden Arslan, ” Müjgan hocanın köpeğini burada herkes severdi. Bu gün de köpeğiyle plaja geldi. Köpeği ile oynarken bir anda elinden kaçtı. Kaçarken yola çıktı ve köpeğe otomobil çarptı. Çarpınca Müjgan hoca köpeğini eline adı. Tabi köpek can havliyle Müjgan hocanın elini ısırdı ve az bir süre sonra köpek öldü. Bu durum karşısında Müjgan hoca fenalık geçirerek bayıldı. Bizler de hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdik” dedi.