ÖYLE BİR YÖNTEM KULLANDILAR Kİ! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

ÖYLE BİR YÖNTEM KULLANDILAR Kİ!

Bu haber 04 Aralık 2017 - 12:47 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Şerefiye Mahallesi Uzunzade Sokak üzerinde lüks bir cipten içerisinde 57 bin TL olan çanta çalındı.

Adım adım takip etti, taş atarak durdurduğu araçta bulunan para dolu çantayı çaldı! Olay, bu sabah saat 11:30 sularında Şerefiye Mahallesi Uzunzade Sokak üzerinde meydana geldi.

İddiaya göre olay şöyle gelişti:

“Düzce’deki bir bankadan 57 bin TL çeken O.D., parayı bir çantaya koyarak cipe bindi. Şerefiye Mahallesi Uzunzade Sokak üzerinde ilerleyen lüks cipe taş atılınca O.D. aracı durdurdu. O sırada yanına gelen bir şahıs, “Yukarıdan taş attılar!” dedi.

Kafasını kaldırıp etrafa bakındığı sırada şahsın gitmiş olduğunu fark eden O.D. tekrar araca binip yoluna devam etti. Ancak bir kaç metre ilerledikten sonra bankadan yeni çektiği paranın içinde bulunduğu çantanın araçta olmadığını gördü.

Bunun üzerine taş atma yöntemi ile soyulduğunu anlayan O.D. hemen olayın yaşandığı yere geri döndü ve polise ihbarda bulundu.”

57 bin TL’sini hırsız ya da hırsızlara kaptıran vatandaşın şikayeti üzerine olay yerine gelen Hırsızlık Bürosu ekipleri çevredeki güvelik kameralarını incelemeye aldı.

Kameralar ve O.D.’nin ifadesi doğrultusunda para dolu çantayı çalarak kayıplara karışan şahıs ya da şahısların yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatıldı.