SAADET PARTİSİ'NİN ADAY TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

SAADET PARTİSİ’NİN ADAY TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Bu haber 28 Mayıs 2018 - 13:07 'de eklendi ve 111 kez görüntülendi.

“Değiştir” sloganıyla 24 Haziran seçimlerine giden Saadet Partisi, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için oldukça iddialı geliyor.

Saadet Partisi, seçim beyannamesini açıkladı. ATO Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda, milletvekilli adayları da tanıtıldı.

Programa, il ve ilçe başkanları ile milletvekili adaylarının yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Saadet Partisi’nin ‘Değiştir’ isimli yeni seçim şarkısı çalındı.

Ardından Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, partisinin seçim beyannamesini açıkladı.

24 Haziran’da yapılacak 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Saadet Partisinden ATO Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda, milletvekilli adaylarıda tanıtıldı.

 ATO Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Aday Tanıtım Toplantısı”na Saadet Partisi Düzce Milletvekili Adayları Mustafa Zorlu, Ahmet  Serdar Erdem ile Fatih Mehmet Güner katıldı.

Saadet Partisi genel Başkanı ve Cumhur Başkanı adayı Temel Karamollaoğlunun seçim beyannamesini açıklamasının ardından Düzce Milletvekili Adayları sahneye çıkarılarak tüm Türkiye’ye tanıtıldı.