SAATLER KALDI! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

SAATLER KALDI!

Bu haber 20 Kasım 2017 - 15:49 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Düzce Valiliği’nden meteorolojik uyarı! Yılın ilk kar yağışı bu gece itibariyle Düzce’de etkisini göstermeye başlayacak. Kuvvetli kar yağışına bağlı olarak özellikle ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi.

Beklenen kar yağışı kapıya dayandı. Düzce’nin yılın ilk karıyla buluşmasına saatler kaldı. Batı Karadeniz Bölgesi’nde beklenen kuvvetli kar yağışı bu gece başlıyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre; bu gece saatlerinden itibaren Düzce’yi de içine alan bölgede karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Düzce Valiliği’nden yapılan uyarıda şunlar kaydedildi:

“Yapılan son değerlendirmelere göre; Bolu ve Düzce’nin yüksek kesimlerinde başlayacağı tahmin edilen karla karışık yağmur ve kar yağışının yarın (21 Kasım) yer yer kuvvetli (10-20 cm), 1500 metre üzeri rakıma sahip yerlerde yoğun (20 cm) olması bekleniyor. Başta Bolu Dağı geçidi olmak üzere kuvvetli kar yağışlarının oluşturabileceği ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”