Sahtekâr gazetecinin foyası hemen ortaya çıktı… Gözler Okan Yanmaz'da | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Sahtekâr gazetecinin foyası hemen ortaya çıktı… Gözler Okan Yanmaz’da

Bu haber 06 Haziran 2020 - 12:25 'de eklendi ve 5.401 kez görüntülendi.

SATILMIŞ KALEMLERİN KİRLİ PLANLARI ELLERİNDE PATLADI

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a yakın gibi görünüp her ay belediyeden düzenli maaş alan Bizim Akçakoca haber sitesinin sahibi gazeteci Özhan Kızıltan, hayata geçirilmeye çalışılan kirli bir senaryonun yazarı çıktı

.Aylardır belediye başkanı Okan Yanmaz’a karşı sahte hesaplar aracılığıyla yapılan karalama haberlerin kaynağı merak edilirken, son operasyonunda yakayı ele veren Kızıltan’ın kirli tezgahı ortaya çıktı.

BAKIN NASIL BİR TEZGAH HAZIRLAMIŞ

Belediyeden düzenli maaş alan Özhan Kızıltan, alttan alta Okan Yanmaz’a karşı oluşturulan kirli bir tezgahın da merkezindeymiş.
Parasını aldığı belediye başkanına karşı kendi gerçek ismiyle karalama haber yapamayan Kızıltan, bunun için Ereğli’den paravan bir partner bulmuş.

Geçmişinde Siyonist mason örgütlerde yer aldığını her yerde anlatan Özhan Kızıltan’ın pek sıkı olmayan ağzı yüzünden kendini ele verdiği tahmin ediliyor.
Akgün Medya isimli haber sitesi üzerinden Okan Yanmaz ve Yanmaz’ın yakınındaki isimlerle ilgili algı operasyonu yapan Kızıltan, son işinde yakayı ele verdi.

Sözde Akgün Medya’da çıkan habere göre, Yanmaz’ın değer verdiği bir kişi üzerinden Akçakoca Belediyesinde kirli işlerin yürüdüğü ileri sürülerek, Okan Yanmaz’ın itibarı zedelenmek istenmiş.

Bu yalan ve iftira dolu haberin görülmesiyle tepki sesleri yükselirken, haberin kaynak kişisine yönelik yapılan soruşturmada Özhan Kızıltan, haberin ve konunun kendisiyle bir ilgisinin olmadığını söylemesine rağmen gerçeğin öyle olmadığı ortaya çıktı

ÖZHAN KIZILTAN İTİRAF ETMEK ZORUNDA KALDI

Okan Yanmaz’ı seven Akçakocalı birkaç kişi olayın üzerine gidip sözkonusu medya sitesinin yöneticinden gerçeği öğrendi.
Haberi yazanın ve servis edenin Özhan Kızıltan olduğunun söylenmesi üzerine Başkan Yanmaz’a komplo kurmaya çalışan Kızıltan suçunu itiraf etti.

ORGANİZE İŞLER BUNLAR

Konunun üzerine ciddi olarak eğilen Okan Yanmaz’ın ekibi, bu işin sadece Özhan Kızıltan tarafından kurgulanıp hayata geçmediğini, kendisine birçok destek veren olağan şüphelilerin var olduğunu ortaya çıkardı.

Okan Yanmaz’ın yakınında yer alıp kendisinin çalışma azmine ve Akçakoca’ya katacağı değerlere inancı tam olan arkadaşları ise bu olayda azmettirici pozisyona sahip bazı insanlarla ilgili araştırma yapmaya başladılar bile.

Özhan Kızıltan’ın yediği ekmeğe ihanet etmesi, Okan Yanmaz ve yakınları üzerinden Akçakoca’yı küçük düşürmeye çalışan çabalarının arkasında kimlerin yer aldığı ise üç aşağı beş yukarı belli olurken, bu organize çetenin önümüzdeki günlerde isim isim ifşa edilmesi bekleniyor.
Özhan Kızıltan’ın da Okan Yanmaz’la arasını yeniden düzeltmek adına kendisine iş çevirten çeteyle ilgili bilgileri bazı kişilerle paylaştığı düşünülüyor.

GÖZLER OKAN YANMAZ’DA

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise kendisi için kazılan kuyunun farkında olduğu tahmin ediliyor.

Karakteri, kişilik yapısı ve siyasi geçmişine bakıldığında, hiçbir tehdide asla taviz vermeyen Okan Yanmaz’ın oldukça öfkeli olduğu şüphe götürmez. Yanmaz’ın kısa süre içinde kendisine aba altından sopa göstermeye çalışan organize çeteyi çökerteceği öngörülüyor.

Şu da bilinmeli Akçakoca da biz Başkanımıza( EN AĞIR ELEŞTİRİYİ YAPABİLİRİZ) Lakin elin gazetecisine manşet yapıp yazı yazıp verip Kendi Belediye Başkanımızı vurdurmayız. BU DA BÖYLE BİLİNE.

Kaynak: Akçakoca Ses Gazetesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.