SEÇİM GÜVENLİĞİ İÇİN EMNİYET BİRİMLERİ KURDU | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

SEÇİM GÜVENLİĞİ İÇİN EMNİYET BİRİMLERİ KURDU

Bu haber 08 Mayıs 2018 - 15:15 'de eklendi ve 55 kez görüntülendi.

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Genel Seçimler’in güvenli bir ortamda yürütülmesi için emniyetin il ve ilçelerdeki tüm birimlerinde “Seçim Koordinasyon Merkezi” kuruldu.

Düzce Emniyeti, vatandaşların rahat bir şekilde ulaşması için kurulan “Seçim Koordinasyon Merkezi”nin telefon ve faks numaralarını yayınladı.

Emniyet seçim için koordinasyon merkezi kurdu. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde kamu güvenliğinin sağlanması, seçim öncesinde ve sonrasında oluşabilecek olayların önlenmesi ve vatandaşların rahat şekilde ulaşması amacıyla Düzce merkezinde ve ilçelerinde  “Seçim Koordinasyon Merkezi” kuruldu.  

Konuya ilişkin Düzce Valiliği’nce yapılan yazılı bilgilendirmede şunlar kaydedildi:

“Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin güvenli ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirilmesi, karşılaşan sorunlarda ve tereddüde düşülen konularda en hızlı şekilde ulaşılabilmesi amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü ile bağlı ilçe Emniyet Müdürlükleri ve Amirliklerinde Seçim Koordinasyon Merkezleri kurulmuştur.”   Seçim Koordinasyon Merkezlerinin telefon ve faks numaraları ise şöyle: