SEÇİM KAYBEDEN İLÇE YÖNETİMİ SOLUĞU ALABALIK TESİSİNDE ALDI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

SEÇİM KAYBEDEN İLÇE YÖNETİMİ SOLUĞU ALABALIK TESİSİNDE ALDI

Bu haber 10 Aralık 2017 - 11:05 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Akçakoca ilçe kongresinde seçimi kaybeden Turan Güler ve ekibi, soluğu kendisinin sahibi olduğu Çınar alabalık tesislerinde aldı.

Güler ve arkadaşları, ilçe kongresinin ağır misafirlerinden olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, 24. dönem Ankara milletvekili Gökhan Günaydın ve CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’ı da aynı mekanda ağırladılar. 

İlçe kongresinde seçimleri Ömer Başar ve arkadaşlarına kaybeden Turan Güler ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları, seçim kaybından dolayı hafif bir burukluk yaşarlarken, demokratik bir olgunlukla hayata geçirdikleri ilçe kongresini başarıyla tamamlayan yönetim olarak da hafızalara kazındılar.

Üç adayın yarıştığı kongrede, hem kalabalık davetli topluluğunu hem de partinin üst düzey yöneticilerini alınlarının akıyla ağırlayan Güler ve ekibi, kongre boyunca verdikleri birlik ve dayanışma söz ve tavırlarıyla, son dönem Türkiye’sinde pak görülmeyen bir parti içi demokrasi sınavını başarıyla geçtiler.

Akşam saatlerinde hep birlikte yenen yemek ve ağırlamada, Turan Güler ve arkadaşlarının üzgün hallerinden ziyade, neşeli olarak kayıtlara geçen halleri de verilen bu başarılı sınavın mutluluğuna işaret olsa gerek.