Silahlı Kavga; 2 Yaralı! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Silahlı Kavga; 2 Yaralı!

Bu haber 14 Nisan 2017 - 8:24 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Cumayeri merkezde bir kahvehanede çıkan tartışma kanlı bitti. Gençler arasında çıkan silahlı kavgada iki kişi yaralanırken, yaralananlardan birinin olayla ilgisi olmayan ve kavgayı ayırmak isteyen vatandaş olduğu öğrenildi.

Cumayeri Orta Mahalle Esnaf Sokak üzerinde bulunan bir kahvehanede gençler arasında çıkan tartışmada kan aktı. İddiaya göre aralarında daha önceden husumet olduğu öne sürülen Hasan Yağmur ile Gökhan Sağlam, Mustafa Yılmaz’a ait kahvehanede karşılaştı. Tartışmaya başlayan ikili daha sonra tekme tokat kavgaya tutuştu. İddiaya göre taraflardan Hasan Yağmur, yanında taşıdğı silahı çekerek kurşun yağdırdı.

Gökhan Sağlam bacağına ve koluna isabet eden mermilerle yaralandı. Bu sırada kahvehanede kavgayı ayırmak isteyen Bahattin Gülbahar isimli bir kişi omuzuna isabet eden kurşunla yaralandı. İki kişiyi silahla yaraladığı iddia edilen Hasan Yağmur, suç aletini de yanına alarak kayıplara karıştı. Polis, olay yerinde ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde geniş güvenlik önlemleri alırken, Hasan Yağmur’u arama çalışmaları ise devam ediyor.

Düzce Öncü Haber