Şimdi ev almanın tam zamanı… | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Şimdi ev almanın tam zamanı…

Bu haber 24 Eylül 2019 - 19:00 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

Akçakoca’nın önde gelen inşaat ve mühendislik firmalarından biri olan Miram Yapı’da akıllara durgunluk veren fiyat indirimleri…

Miram Yapı’nın yönetim kurulu başkanı Furkan Sönmez, ekonomik darboğaz nedeniyle konut sahibi olamamış vatandaşları rahatlatan bir kampanyayı hayata geçirdi. 

Sıcak bir yuva özlemiyle yanıp tutuşan vatandaşlara yüzde 40’lara varan oranlarda indirimli konut satışına başlayan Miram Yapı, kampanya dahilindeki konutlarının yarısına yakınını sattı. 

Piyasa fiyatlarının çok çok altında satışa sunulan konutlardan almak için fırsatı değerlendirmek isteyen vatandaşların rağbet ettikleri Miram Yapı’nın telefonları susmazken, firma yöneticisi Furkan Sönmez, kalan son dairelerin de kısa sürede satılacağını söyledi. 

Firmanın indirim kampanyasına dahil ettiği konutların rantabl olduklarını belirten Furkan Sönmez, ”Akçakoca’nın manzarası en güzel konumlarda olan bu konutlarımız kira geliri elde etmek veya orta vadeli yatırım düşünenler için biçilmiş kaftan. Bu indirim fırsatı her zaman ele geçmez. Eve ihtiyacı olan hemşehrilerimizin ellerini çabuk tutmalarında fayda var” şeklinde konuştu.