Siyaset ve ticaretin tecrübeli ismi Birol Şahin'in ismi başkan adaylığında geçiyor | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Siyaset ve ticaretin tecrübeli ismi Birol Şahin’in ismi başkan adaylığında geçiyor

Bu haber 06 Kasım 2019 - 14:58 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.

Komşu ilçe Alaplı’nın Ak Parti teşkilatlarında ilçe kongresi heyecanı yaşanıyor. Son olarak, ilçe başkanlığının en güçlü adaylarından olan Birol Şahin’in isminin başkan adaylığında telafuz edilmesi, Parti çevrelerinde heyecan yarattı.

Ak Parti’nin Alaplı’da geçmiş dönem ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüten işadamı Birol Şahin, inşaat malzemeleri sektöründe yıllardır Alaplı merkezine ve köylerine hizmet veren bir şirketin yöneticisi.

Gerek ticaret hayatında gerekse de siyaset dünyasında edindiği tecrübelerle 7’den 70’e herkesin güvenini ve sevgisini kazanmış olan Birol Şahin’in ilçe başkanlığına aday olması beklentisi bile birçok çevrede şimdiden heyecan ve sevinç yarattı.

Şahin’in başkan adayı olmasını bekleyen çevreler, teşkilat içinde toparlayıcı, birlik ve beraberliği sağlayıcı özellikleri nedeniyle adeta yolunu gözlemekteler.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetimlerinde de görev yapan Birol Şahin’in ilçe başkanlığına aday olması seçeneğine Ak Parti Genel Merkezi’nin ve İl teşkilatının da sıcak baktığı belirtiliyor.

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

.