SİYASETİN BİLGİN'İ ANKARA'DA… | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

SİYASETİN BİLGİN’İ ANKARA’DA…

Bu haber 26 Şubat 2020 - 16:07 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

 

 

Salı günü Ankara’daki Ak Parti Genel merkez binasında yapılan ‘Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılan Ak siyasetin önde gelen isimlerinden İbrahim Bilgin, istişare toplantısının dışında kalan zamanını da boş geçirmedi.

İstişare toplantısı dışında Ak Parti’nin bazı temsilcileriyle özel görüşmeler yapan İbrahim Bilgin, Samsun eski milletvekili Hasan Basri Kurt’un başkanlığında yapılan özel toplantıda, Akçakoca ve Düzce’de siyaset adına yaşanan gelişmelerle ilgili bilgi aktardı. 

2 saat süren toplantıda Akçakocalı siyasetçi İbrahim Bilgin, Ak Parti teşkilatlarının kurumsal yapısına yönelik görüş ve önerilerini heyete aktardı.

Bilgin’in yaptığı tespit ve değerlendirmeler, toplantı raportörü tarafından kayıt altına alındı.

Ankara’daki eski ve yeni ilçe başkanlarıyla yapılan istişare toplantısına katılan ve ardından özel toplantı ve görüşmeler gerçekleştiren İbrahim Bilgin, bir kez daha siyasetteki özgül ağırlığına denk düşen sorumlulukla hareket ederken, özel toplantı ve görüşmelerde tespitleri can kulağıyla dinlenen ve kayıt altına alınan bir siyasetçi profiline sahip olarak göz doldurdu.