Siyasiler Tozan'ı Yalnız Bırakmadı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Siyasiler Tozan’ı Yalnız Bırakmadı

Bu haber 12 Ağustos 2017 - 14:17 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın babası Abbas Tozan, düzenlenen cenaze töreninin ardından defnedildi. Siyasiler bu acı gününde Tozan’ı yalnız bırakmadı.

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın en acı günü… Bir süredir hasta olan 86 yaşındaki babası Abbas Tozan’ı kaybeden Zekeriya Tozan bugün düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurladı.

Abbas Tozan, Cumayeri’nde bulunan evinden alınarak öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı için Cumayeri Merkez Camii’ne getirildi.

Abbas Tozan’ın acılı oğlu Zekeriya Tozan ve yakınları taziye dileklerini kabul etti. Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazına, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, Düzce Belediye Başkan Vekili Kadir Badur, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve parti yöneticileri, MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz ve parti yöneticileri, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ile yakınları katıldı.

Cenaze törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Doktor Faruk Özlü, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve çeşitli kurum ve kuruluşlardan çok sayıda çelenk geldi.