ŞUBE BAŞKANI NEZDİNDE KIZILAY HAFTASI'NI KUTLADILAR | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

ŞUBE BAŞKANI NEZDİNDE KIZILAY HAFTASI’NI KUTLADILAR

Bu haber 02 Kasım 2018 - 20:14 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Akçakoca Belediye Başkanı ve Ak Parti’nin ilçe yönetiminden farklı kademe yöneticileri, Kızılay Haftası münasebetiyle Şube Başkanı Özkan Öztürk’e bir ziyaret gerçekleştirdiler.

İlk olarak Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ve işadamı Esvet Sarıoğlu ile birlikte Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

Başkan Özkan Öztürk ve Kızılay gönüllüsü Serkan Bartan tarafından kapıda karşılanan Yemenici ve beraberindekiler, yeni şube başkanı Öztürk’ü tebrik edip hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Özkan Öztürk’ün şahsında Kızılay Haftası’nı kutlayan Başkan Yemenici, farklı kurumlar arasında yapılan ayni ve nakdi yardımların koordineli ve eşgüdüm halinde yürütülmesinin daha çözüm odaklı bir çalışma olacağını söyledi.

Kızılay Şube Başkanı Özkan Öztürk de benzer düşünceye sahip olduğunu, konuyu İlçe Kaymakamı ve Akçakoca Ticaret Odası Başkanı ile de ele aldıklarını ifade ederek, Belediye’nin de içinde yer aldığı bu yardım oluşumu aracılığıyla daha hızlı ve adrese teslim yardımların yapılacağını söyledi.

Kızılay Haftası kutlamaları için Şube Başkanlığını ziyaret eden bir diğer heyet ise Ak Partinin ilçe kadın kolları başkanlığı oldu. 

Başkan Lehuza Sarıca ve kadın kolları yönetimi Başkan Öztürk’ün başında bulunduğu yeni şube yönetimini tebrik edip Kızılay haftasını kutladılar.

Son olarak Ak Parti adına Kızılay şubesine bir ziyaret gerçekleştiren kesim ise Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı oldu. 

Gençlik Kolları Başkanı Serdar Özcan ve yönetiminde yer alan genç arkadaşları Kızılay şubesine gelerek Başkan Öztürk’ü tebrik edip haftasını kutladılar. 

Gençlik kesiminin siyaseten en organize kesimini temsil eden Ak Gençler, Kızılay’ın yürüttüğü çalışmaların gurur verici olduğunu belirtirlerken, Başkan Serdar Özcan gençler olarak kendilerinden ne zaman bir yardım ya da destek istenirse bu güzide yardım kuruluşumuz için yerine getirmeye hazır olduklarını söyledi.

Her bir ziyaret, ziyaretin sonunda çekilen toplu hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.