Terass Restaurant 8 Mart'ta Kadınlara Özel Tarifelerle Gönülleri Fethetti | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Terass Restaurant 8 Mart’ta Kadınlara Özel Tarifelerle Gönülleri Fethetti

Bu haber 10 Mart 2017 - 11:20 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Akçakoca Terass Restaurant 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün özelliğine yakışır bir sosyal duyarlılık örneği gösterdi. Restaurant, bar, cafeterya ve otel bölümlerinden oluşan Akçakoca’nın yıldızlı tesisinin 8 Mart’taki müşterilerinin tamamı, o günün için özel indirimli tarifeden yararlanan kadınlar oldu.

Önceden yapılan rezervasyonlarla, indirimli 8 Mart jestinden yararlanmak isteyen kadınlar gece boyunca da canlı müzik performansları eşliğinde günlerini gün etti.

 

Okul aile birlikleri ve çeşitli cemiyetler adına yer ayırtan kadınlar, restaurant bölümünde gece boyunca şarkılara eşlik ederken, işletmenin disko- bar bölümünde eğlenen kadınlar ise geç saatlere kadar dans etmeyi tercih etti.

Kadınlar gününe özel indirimli programla ilgili olarak bir açıklama yapan Terass Bar işletmecisi Hasan Topuz, kadınların yalnız başlarına gönül rahatlığıyla tercih ettikleri bir mekan olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Terass Bar’ın yüksek güvenlik tedbirleri ve elit hizmet anlayışı nedeniyle, kadınların geç saatlere kadar eğlenebilecekleri bir işletme olduğunu sözlerine ekleyen Hasan Topuz, 8 Mart kadınlar gününde, kadın müşteri gruplarına sundukları indirimli tarife uygulamasından kadınların her zaman yararlanabileceklerini ifade etti.