TERMİNAL BASKININA 12 GÖZALTI! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

TERMİNAL BASKININA 12 GÖZALTI!

Bu haber 03 Mayıs 2017 - 22:43 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

Otobüs terminalinde ortalığı savaş alanına çevirdiği tespit edilen 12 kişi gözaltına alındı. Haber kameramanımızı darp eden şahsın da gözaltına alınanların içerisinde olduğu bildirildi.

30 Nisan tarihinde Otobüs Terminali’nde yaşanan olayla ilgili 12 kişi gözaltına alındı. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında terminali savaş alanına çevirenlerin kimlikleri güvenlik kameralarından tespit edildi.

Polis, kimlikleri belirlenen ve olaya karıştıkları tespit edilen 12 kişiyi gözaltına aldı. Aynı gün olayın yaşandığı saatlerde haber görüntüsü çekmek için olay yerine giden haber kameramanı Talha Akarsu da darp edilmişti.

Başsavcılıktan yapılan açıklamaya göre kameramanımızı darp eden zanlının da gözaltına alınan 12 kişinin içerisinde olduğu bildirildi. Yine olaya karıştığı tespit edilen bir kişinin de arandığı öğrenildi.

Başsavcılıktan yapılan açıklamada gözaltına alınan 12 kişinin isimlerinin baş harfleri ise şu şekilde; M.O., H.B., M.A., Z.Ş., M.A., M.Ç., Y.P., S.K., M.A., B.A.Ç., N.A., S.P. ve M.P. Yapılan açıklama ise şu şekilde;