Terminal Savaş Alanına Döndü | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Terminal Savaş Alanına Döndü

Bu haber 01 Mayıs 2017 - 10:04 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Otobüs Terminali’nde bir grup iş yerlerini basıp ortalığı savaş alanına çevirdi. Bu sırada görüntü almaya çalışan Öncü TV kameramanı Talha Akarsu o kişiler tarafından saldırıya uğradı. Sadece işini yapmak için orada bulunan Akarsu başına aldığı darbe ile yaralandı.

Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde çirkin saldırı…

Otobüs terminalini birbirine katan bir grup, haber için olay yerinde bulunan ve görüntü almaya çalışan Öncü TV kameramanına saldırdı. Kameraman Talha Akarsu, kendini bilmez bir kişinin saldırısı sonucu başına aldığı darbelerle yaralandı.

Kameraman başından yaralandı…

Olay, 20:30 sıralarında Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde yaşandı. İddiaya göre kalabalık bir grup terminale gelerek iş yerlerine saldırdı. Berber, market ve ofislerin camlarını kıran ve içerisinde bulunan ürünleri darmadağın ederek etrafa tehdit ve küfürler savuran şahıslar bununla da yetinmedi. Sadece işi için orada olan ve görüntü almaya çalışan Öncü TV kameramanı Talha Akarsu’ya saldırdı.

Polise de zorluk çıkardılar…

Olaya müdahale etmeye çalışan polise de zorluk çıkardığı öne sürülen şahıslar daha sonra olay yerinden uzaklaştı.

Yaralama olayı ile bağlantılı…

Terminalde yaşanan saldırı olayının bugün Aziziye Mahallesi’nde yaşanan silahla yaralama olayıyla ilgili olduğu öne sürüldü.

Kameramana saldıran kim?

Kameramana saldıranların ise terminalde saldırıya uğrayan işyerlerinin sahiplerine yakın isimlerin olduğu iddia edildi.

Gözaltılar var!

Emniyet kaynaklarından alınan bilgilere göre yaşanan olaylarla ilgili gözaltıların olduğu ve olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Çocukların gözü önünde saldırı!

Öte yandan yaşanan saldırıda terminalde bulunan yolcuların büyük korku yaşadığı ve bazı kadın ve çocukların yaşanan saldırıya şahit oldukları öğrenildi. Sık sık olayların yaşandığı terminalle ilgili çözüm bulunması bekleniyor.