Ünlü TV. dizinin oyuncusu Akçakoca Tiyatro Akademisi'nde | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Ünlü TV. dizinin oyuncusu Akçakoca Tiyatro Akademisi’nde

Bu haber 09 Şubat 2020 - 16:16 'de eklendi ve 217 kez görüntülendi.

Akçakoca’da tiyatro günleri devam ediyor. Akçakoca Tiyatro Akademisinin bu haftaki oyununda başrol oynayan Bora Karakul Akçakoca’da.

Akçakoca’da tiyatro salonunun açılmasının ardından ünlü oyuncular ve popüler tiyatro oyunlarının yanı sıra, bölge tiyatrolarından oyuncu grupları da Akçakoca’ya gelmeye başladı.

Bugünkü oyun için Akçakoca’ya gelen oyuncu Bora Karakul, uzun yıllar gösterimde kalmış olan ünlü televizyon dizi olan Emret Komutanım isimli dizinin sevilen karakteriydi.

Dostoyevski’nin ünlü romanı Suç ve Ceza’dan uyarlanma bir oyun olan Başka Yolu Yok isimli oyunda başrol oynayacak olan Bora Karakul, prova öncesinde sorularımızı yanıtladı. 

Akçakoca Tiyatro Akademisi’nde saat 16.00 ve saat 20.00’de olmak üzere iki ayrı seans gösterilecek olan oyun öncesinde Alesta Cafe Bistro’da ağırlanan ünlü oyuncu Bora Karakul, çok beğendiği Akçakoca’ya üçüncü defa gelmiş olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Karakul, oynayacağı oyunla ilgili de bilgiler verdikten sonra, Akçakoca’da bir tiyatro salonunun açılmış olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”sanat içinde buluşalım” dedi.

Karakul’dan sonra oyunun yazarı Oğul Aşkın da oyundaki ana karakterle ilgili bilgiler verirken, tüm Akçakocalıları oyuna davet etti.