VALİ DAĞLI'NIN AKÇAKOCA İNCELEMELERİ SONA ERDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

VALİ DAĞLI’NIN AKÇAKOCA İNCELEMELERİ SONA ERDİ

Bu haber 16 Ocak 2018 - 18:18 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Akçakoca’da yürütülen bazı çalışmaları yerinde incelemek üzere ilçeye gelen Düzce valisi Zülkif Dağlı, son incelemelerini yaptıktan sonra ilçeden ayrıldı. 

 

Saat 14.00’te Akçakoca’ya gelen, OSB alanı, İmam Hatip Lisesi, Gençlik Merkezi inşaatı, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Spor salonu inşaatı ve Yukarı mahallede bitme aşamasına gelen Hopali konağını gezen Vali Dağlı, saat 18.00 sularında ilçeden ayrıldı.

 

İncelemeleri sırasında birkaç önemli ziyareti de gerçekleştiren Vali Dağlı, bu kapsamda önce Cerablus şehidimiz Ercan Çali’in babasın evine giderek baba Çelik’e Devlet Övünç madalyası, saha sonra da üniversitede memur olan 15 Temmuz gazisi Ferhat Gökmen’e övünç madalyası takdim etti.

 

Bu arada Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam’ın vefat eden dedesi Yusuf Yıldız’ın cenaze namazına da katılan Vali Dağlı, cenaze yakınlarını teskin etti.

 

Düzce Valisi Dağlı’nın son ziyareti olan Yukarı mahalledeki Hopali konağı, Valilik konağı olarak hizmete girecek. Bu son incelemeden sonra Vali Dağlı ilçe protokolüyle vedalaşarak Akçakoca’dan ayrıldı.