YEMENİCİ BAHADIR YALÇIN ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

YEMENİCİ BAHADIR YALÇIN ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Bu haber 09 Ekim 2018 - 11:15 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca’nın esnaflarıyla her yeni gün farklı bir çay ocağında kahvaltı yapma ve sohbet etme işini pek sevmişe benziyor.

Esnafların kendisini kahvaltıya davet ederek dinlemesi ve kendi taleplerini dile getirmeleri için önemli bir buluşma aracı hale gelen bu kahvaltıların en sonuncusu, Bahadır Yalçın caddesinde bulunan bir çay ocağında gerçekleşti. 

Cadde üzerinde faaliyet gösteren esnafların davetlisi olarak kahvaltı sofrasında esnafla birlikte kahvaltısını yapan Başkan Yemenici, kahvaltının ardından esnafla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Sohbette seçildikleri günden itibaren Akçakoca’da yürütülen belediye çalışmaları ve devam eden çeşitli projelerle ilgili ayrıntılı bilgiler veren başkan Yemenici, esnafların görüş ve önerilerini de can kulağıyla dinledi.

Akçakoca Belediyecilik tarihinde daha önce benzeri görülmemiş bir biçimde yaşanan Belediye Başkanı ve esnaf buluşmaları, her yeni gün yeni bir cadde veya sokakta devam ederken kahvaltılı esnaf buluşmalarının bir gelenek olarak devam edeceği şimdiden öngörülüyor.