Yemenici ve Yanmaz'dan Birlik ve Beraberlik Pozu | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Yemenici ve Yanmaz’dan Birlik ve Beraberlik Pozu

Bu haber 16 Nisan 2017 - 11:37 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Anayasa değişikliğini öngören referandum oylaması Tüm Türkiye’de olduğu gibi Akçakoca’da da başladı.

Doğu ve Güneydoğu illerinde saat 07.00’den itibaren, diğer bölgelerde ise saat 08.00’de başlayan halkoylamasında, oy kullanacak olan vatandaşların erken saatlerden itibaren sandık başlarına gittikleri görüldü.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, saat 10.00’da oy kullanacağı okula eşi Nilay Koyuncu Yemenici ve iki çocuğuyla birlikte geldi.

Esentepe İlköğretim okulundaki 1017 no’lu sandıkta oylarını kullanan Yemenici çifti, okulda sandıkların bulunduğu tüm sınıfları ziyaret ederek, sandık görevlilerine kolaylıklar dilediler.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile aynı okulda oy kullanan MHP’nin belediye başkan adayı Okan Yanmaz da aynı dakikalarda eşi Nursen Yanmaz ile birlikte okula gelerek oy kullandı.

1014 No’lu sandıkta eşiyle birlikte oyunu kullanan Okan Yanmaz da tüm sandık görevlilerine referandum mesailerinde kolaylıklar diledi.

Aynı okulda yan yana bulunan iki sınıfta oy kullanan Yemenici ve Yanmaz birbirlerini gördüklerinde tokalaşarak bir süre ayak üstü sohbet ettiler.

Cüneyt Yemenici ve Okan Yanmaz’ı bir arada gören vatandaşların da ikiliye oldukça yakın bir ilgi gösterdikleri fark edilirken, Yemenici ve Yanmaz ayrılmadan önce hatıra fotoğrafı çektirerek birlik ve beraberlik pozu verdiler.