Yeni nesil haritacılığın adresi Hançer Harita Bürosu açıldı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Yeni nesil haritacılığın adresi Hançer Harita Bürosu açıldı

Bu haber 14 Eylül 2020 - 18:05 'de eklendi ve 2.306 kez görüntülendi.

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Harita Mühendisi Veysi Hançer Ünnü tarafından Düzce’de hizmet verecek olan Hançer Harita bürosu açıldı.

VEYSİ HANÇER ÜNNÜ KİMDİR?

Aslen Düzceli olan Ünnü,1996 yılında Düzce Akçakoca Lisesi’nden mezun olup Selçuk Üniversitesinde okuyarak Harita Mühendisliği ünvanını aldı. Daha sonra 2008 yılında yine Selçuk Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde master yapan Ünnü, 2013 yılında Anadolu üniversitesi Elektrik üretim iletim ve dağıtım bölümünden mezun oldu.

TECRÜBELERİNİ DÜZCE VE AKÇAKOCALILAR İÇİN KULLANACAK

Konya ve Samsun Fotogrametrik Halihazır harita üretimi, Konya Kent bilgi sisteminin kuruluşu, Tapu Kadastro Bilgi sistemi çalışmalarından sonra askerliğini çavuş olarak tamamlayan Ünnü daha sonra Mersin,Adana,Osmaniye Hatay illerinden oluşan Çukurova bölgesinde Doğal gaz alt yapı işlerinde çalıştı. Daha sonra Adana’da altyapı işleri, harita ve bilgi sistemi işleri yapan ünnü, enerji danışmanlığı ve expertizlik faaliyetlerinde bulundu.

HANÇER HARİTA’NIN FARKI NE OLACAK?

Korona virüs salgını şartlarına göre olabildiğince temassız hizmet felsefesini benimseyeceklerini anlatan Ünnü,”uzun yıllar şehir dışında mesleğimi icra ettikten sonra memleketime dönüş yaparak hemşehrilerime bilgi birikim ve tecrübelerimle hizmet vermeyi amaçlıyoruz. En uygun fiyata, en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinen bir büro olmak istiyoruz. Düzceli Hemşehrilerim ve inşaat firmaları bizimle tanışınca farkı göreceklerdir. Büromuz ilimize hayırlı olsun, Allah bizi utandırmasın” ifadelerinde bulundu.

Adres: Akçakoca Belediyesi civarı Konak camii yanı Akçakoca/Düzce

Teklif almak için e-mail: hancerharita@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

.