YENİ YILA GİRMEDEN DİAPARK'A GİRMEKTE BÜYÜK FAYDA VAR | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

YENİ YILA GİRMEDEN DİAPARK’A GİRMEKTE BÜYÜK FAYDA VAR

Bu haber 19 Aralık 2017 - 16:42 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi.

MARKA ÜRÜNLERDE YENİ YIL İNDİRİMİ

Akçakoca’nın Marka Ürünler Satan En Büyük Mağazası Ünvanına Sahip DİAPARK Dünyaca Tanınmış Marka Ürünlerde Yeni Yıl Nedeniyle Büyük İndirim Kampanyası Başlattı.

Yeni yıla giriş nedeniyle tüm marka ürünlerde önemli oranda indirim yaptıklarını belirten  mağazanın pay sahiplerinden biri olan ve işletme genel müdürlüğü yapan Cüneyt Akan, ”Yılbaşına kadar büyük bir indirim kampanyasına  girdik. Ürünlerimizin %80’inde önemli oranında indirime gittik. Özellikle ayakkabı markalarında ve Koton ürünlerinde %50 oranında indirimler yaptık. Yeni sezon hazırlıklarımızın sürdüğü işletmemizde indirim günlerimiz yoğun bir ilgi görüyor.“

 MAĞAZAMIZI BÜYÜTÜYORUZ

Ürün ve marka çeşitliliğini artırmayı planladıklarını ve bu nedenle mağaza satış alanını büyütmeyi planladıklarını vurgulayan Akan, “Ülkenin önde gelen marka ürünlerinin satışını yapan  mağazamız bugün yaklaşık 400 metre kare alanda hizmet veriyor. Binamıza ek olan yan tarafımızda 300 metre karelik bir alanı da yaptığımız anlaşmayla bünyemize kattık. 2018 Şubat ayına kadar tadilatını bitirip çok daha büyük  bir alanda marka ve ürün çeşitliliğini artırarak, yeni markalar katarak, ilkbahar yaz  modelleri ile hizmet vereceğiz. Yeni yılda iç çamaşırı ve takı reyonlarımızı da hizmete sokacağız “ dedi.

Akan, sözlerini vatandaşların yıl sonu indirim fırsatını kaçırmamaları gerektiğini önererek tamamladı.