YEREL YÖNETİM İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

YEREL YÖNETİM İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Bu haber 11 Eylül 2018 - 14:16 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.

Akçakoca’nın iş dünyası, siyaset ve cemiyet hayatının sevilen isimlerinden işadamı Suat İnceoğlu yaşadığı ve iş yaptığı Yalı mahallesinin muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Ticaretle uğraşan geniş bir ailenin etkili bir ferdi olan Suat İnceoğlu, Sağlık Bakanlığı bünyesinde farklı kadrolarda çalıştıktan sonra, Akçakoca Devlet hastanesinde personel şefi iken emekliye ayrıldı.

62 yaşındaki Suat İnceoğlu, halihazırda inşaat sektöründe iştigal eden çocuklarının sahibi oldukları mermer, granit ve doğal taş tasarım firmasında kendilerine yardımcı oluyor.

İnceoğlu’nun önümüzdeki günlerde emlak danışmanlık dükkanı açacağı, bu konuda gerekli olan eğitimleri tamamladığı ve yeterlik belgelerini aldığı da öğrenildi.

Uzun zamandır mahallesinde yaşanan sorunları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan, zaman zaman da yerel idarecilere fikirlerini aktaran Suat İnceoğlu, yaşadığı mahalle olan Yalı mahallesine muhtar adayı olduğunu açıkladı. 

Fikirlerine sürekli başvurulan, engin yaşam deneyimleri ve iş tecrübelerinin yanı sıra, kent yöneticiliği konularında da zaman zaman sorumluluklar alan İnceoğlu’nun, muhtar adayı olmasına neden olan şeyin ise, mahalle halkının yoğun istekleri olduğu edinilen bilgiler arasında.