Yolu Yapılmamış Bir Sokak Bile Kalmayacak | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Yolu Yapılmamış Bir Sokak Bile Kalmayacak

Bu haber 09 Kasım 2017 - 9:05 'de eklendi ve 65 kez görüntülendi.

Belediyenin Yol Yapım Çalışmaları Hız Kesmeden Sürüyor

AYAZLI TAMAM YUKARI MAHALLE DE DEVAM  

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Tarafından İlçe Genelinde Planlı Ve Programlı Yürütülen Yol Yenileme Çalışmaları Hızla Devam Ediyor. Vatandaşların Da Talepleri Dikkate Alınarak Ve Hazırlanan İş Programına Göre Bölge Bölge Tüm Mahallelerde Çalışma Yürütülüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaz sezonunda, hafta sonu da dahil olmak üzere ağırlık verdiği çalışmalarda, Akçakoca Belediyesi sorumluluğunda bulunan yollar  asfaltlama ve kilit parke yapılarak yenilendi.

Birçok sokağın bakım ve onarımlarının  gerçekleştirildiğini belirten Başkan Yemenici yaptığı açıklamada,”Bu çalışmalar kapsamında Ayazlıda Salyoncu Sokak, Limancık Sokak asfaltlama, Nazende ve Güney sokak kşlşt parkeden sonra, Yukarı Mahalle Bayraktar sokak kilit parkesi yapımı ve Cevahir sokak’a  sıcak asfalt dökülmüş olup, sürdürülen çalışmalar ivedilikle tamamlanacak ve en kısa sürede vatandaşın hizmetine açılacaktır. Ben seçim döneminde söz verdim ve Akçakoca’nın yol sorununu çözeceğim. Allah’ın izniyle de bunu başaracağım Çok büyük bölümü tamamlandı” dedi.